4 niedziela wielkanocna – 21.04.2024 r.

1. Dziś 4 niedziela wielkanocna, rozpoczynająca tydzień modlitwy o powołania do Służby Bożej w Kościele. Dziękuję za posprzątanie naszych świątyń. W tym tygodniu przywilej sprzątania kościoła w Mórkowie przejmują mieszkańcy Mórkowa 32 i 34. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na dzisiejszą składkę remontową.
  2. Katecheza dla rodziców przed chrztem św. i dla chrzestnych z naszej parafii odbędzie się w dziś po mszy św. o godz. 11.30 w Lipnie
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie w środę po mszy św.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli w tym roku ofiary na daninę diecezjalną. Gdyby ktoś zapomniał to uczynić, to koperty są jeszcze przy wejściu do kościoła.
  5. Jak już informowaliśmy, tegoroczna msza św i procesja w Uroczystość Bożego Ciała będzie w Lipnie na osiedlu za radarem. Natomiast po południu w tym dniu: 30 maja, planujemy Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, od godz. 15.00 do godz. 19.00 na terenie Nowicjatu Księży Chrystusowców w Mórkowie. Będzie kilkanaście dmuchańców od firmy Świat Kolorowych Dmuchańców z Lipna, piana party i wiele innych zabaw i niespodzianek. Wszystkich, którzy już wyrazili chęć pomocy przy festynie i tych, którzy chcieliby włączyć się w jego organizację, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek na godz. 19.00 do byłej salki strażackiej w Lipnie.
  6. Członków Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej naszej Parafii zapraszamy na spotkanie w przyszły poniedziałek, 29 kwietnia na godz. 19.00 na probostwo w Mórkowie.
  7. W przyszłą niedzielę przed każdą mszą św. czytamy roczne wymienianki za zmarłych.
  8. Na zabawę taneczną czyli Biesiadę Parafialną zapraszamy w tym roku w piątek 14 czerwca. Dokładne informacje przekażemy niebawem.
  9. W zakrystii można nabyć drewniane krzyżyki wykonane z drewna z wieży mórkowskiego kościoła, jako cegiełkę na jego dalszy remont.