14 zwykła – 07.07.2024 r.

1. Dziś 14 niedziela zwykła. Dziękuję za posprzątanie naszych świątyń. Dziękuję p. Piotrowi i p. Karolowi za stałą pielęgnację zieleni wokół kościoła w Lipnie.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po mszy św. Podziękowania i prośby do Matki Bożej wrzucamy do skrzyneczki przy wejściu do kościoła.
  1. Msza św. w intencji zmarłych naszych rocznych wymienianek odprawiona będzie w środę o godz. 18.00 w Lipnie.
  1. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę 13 lipca na godz. 17.30 do Lipna.
  1. Nawiedzających nasz cmentarz parafialny prosimy, aby zawsze zamykać za sobą furtki wejściowe, zwłaszcza na noc.
  1. Wszystkim życzymy udanego wakacyjnego tygodnia i sensownego, bezpiecznego wypoczynku. Rolnikom zaś błogosławieństwa Bożego przy żniwach.